Binance, 54. Launchpool Projesini Duyurdu: İşte Liste Detayları…

Kripto para piyasası güç toplamak için mücadele ediyor. Lider kripto Bitcoin kritik 60 bin dolar sınırından geri döndü ve yükselişe geçti. Bununla birlikte gerek Bitcoin gerekse de altcoin’lerin yükseliş hamleleri cılız kalıyor. Bu negatif atmosferde önde gelen kripto borası Binance, 54. Launchpool projesini açıkladı.

Binance, 54. yeni coin madenciliği projesini başlattı

Önde gelen kripto borsası Binance, 54. yeni coin madenciliği projesi için Notcoin (NOT)’i seçti. Bu bağlamda, kullanıcıların Notcoin (NOT) madenciliği için BNB ve FDUSD kullanarak madencilik yapmalarına kapıyı açtı. Kullanıcılar, NOT ödüllerini elde etmek için 13 Mayıs TSİ 03:00’den sonra Launchpool web sitesindeki NOT madencilik havuzuna BNB ve FDUSD koyabilir ve NOT toplam 3 gün boyunca çıkarılabilirler. Bu doğrultuda kripto para borsası, şu duyuruyu yaptı:

Sevgili Binance’liler, Binance, Binance Launchpool‘daki 54. projeyi duyurmaktan heyecan duyuyor. Notcoin (NOT), bir tap-to-earn madencilik mekaniği aracılığıyla kullanıcıları web3’e dahil eden bir topluluk tokenı. Web sayfasının, Launchpool başlamadan önce 24 saat içinde kullanıma sunulacağı tahmin ediliyor. Kullanıcılar, 13 Mayıs TSİ 03:00’den başlayarak üç gün boyunca NOT tokenlerini toplamak için BNB ve FDUSD’lerini ayrı havuzlara yatırabilecekler.

Binance, Notcoin’i (NOT) 16 Mayıs günü TSİ 15:00’de listeleyecek. Ayrıca borsa, NOT/BTC, NOT/USDT, NOT/BNB, NOT/FDUSD ve NOT/TRY işlem piyasalarını açacak. Bu arada kripto borsası, NOT için ‘tohum’ etiketi işlem kurallarının geçerli olacağını belirtti.

Kripto borsası WSJ’ın iddialarını kesin bir dille yalanladı!

Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere, The Wall Street Journal bugün Binance hakkında bazı iddialara yer verdi. Bununla birlikte borsa, platformunda piyasa manipülasyonuna izin verdiği iddialarını kesin bir dille yalanladı. İçeriden ve dahili belgelerden elde edilen suçlama, Binance Holdings Ltd’nin bazı kullanıcıların piyasa manipülasyonu yapmasına izin verdiğini öne sürdü.

Ancak dev kripto para borsası bu suçlamaları kategorik olarak reddetti. Ayrıca, sıkı piyasa gözetim protokollerini sürdürme konusundaki kararlılığını vurguladı. Geçtiğimiz üç yıl içinde Binance, toplu işlem hacmi 2,5 trilyon doları aşan yaklaşık 355.000 kullanıcıyı kullanım koşullarını ihlal ettikleri gerekçesiyle piyasadan çıkararak piyasa suistimaline karşı kararlı adımlar attı. Piyasa yapıcılar arasındaki rekabet oldukça yoğun. Ayrıca, Binance’in soruşturma ekibi, piyasa yapıcı firmaların iddiaları karşısında bile kanıtları önyargısız bir şekilde analiz ederek tarafsızlığını koruyor. Genel amaç, sağlıklı rekabeti teşvik etmek ve kullanıcıları her türlü piyasa manipülasyonundan korumak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x