Kubilay Aka’nın Yeni Aşkının Eski Rol Arkadaşı Sahra Şaş’mış!

Genç kızların en sevdiği ve yakından takip ettiği oyuncular arasında Kubilay Aka da var bildiğiniz gibi. Özellikle Vatanım Sensin ve Çukur dizilerinden sonra yapımların aranan yüzü haline geldi. Son olarak rol aldığı Dokuz Oğuz dizisinin ardından aşkı bulduğu iddia edilen Aka’nın yeni sevgilisi, rol arkadaşıymış!

2016 yılında Vatanım Sensin’in Ali Kemal’i olarak hayatımıza dahil olan ve daha sonrasında rol aldığı tüm yapımlar başarıyla ilerleyen Kubilay Aka, son dönemin en popüler erkek oyuncularından.

Vatanım Sensin’in ardından Çukur ile kariyerinde büyük bir zirve yakalayan 28 yaşındaki oyuncu, Kanal D ekranlarında yayınlanması beklenen İnci Taneleri dizisi ile yeniden ekranlara gelmeye hazırlanıyor.

Haliyle bu kadar popüler bir oyuncunun özel hayatının merak edilmemesi komik olurdu.

Hem genç, hem yakışıklı olan Kubilay Aka’nın özel hayatı hem hayranlarının, hem de magazinin epey bir ilgisini çekiyor.

Kısa bir özet geçecek olursak kendisinin bildiğimiz en uzun ve eski ilişkisi Miray Daner ileydi.

2,5 yıl boyunca birlikte olan ve ilişkilerini hiçbir zaman basından saklamayan Miray Daner-Kubilay Aka çifti, 2019 yılında ilişkilerini bitirme kararı almıştı. Ardında pek çok iddia bırakarak tabii ki…

Bu iddialardan bir tanesi Kubikay Aka’nın oyuncu Hilal Altınbilek ile samimi pozlarının ortaya çıkmasıydı.

Aynı dönemde bir de Aka’nın Beyza Güneş ile mesajlaşmalarının ortaya çıktığı öğrenilmiş ve oyuncu mahkemeye başvurmuştu.

Biliyorsunuz bir dönem Kubilay Aka ve fenomen Danla Bilic’i de birlikte görmüştük. Ünlü oyuncunun bildiğimiz son ilişkisi de kendisi zaten.

Danla Blic ile Eylül 2022’de başlayan ilişkileri Kasım 2022’de sona ermişti. Fakat o kadar tatlı bir ikili oldular ki, ayrılmalarının ardından birbirleriyle atışmaları ve eğlenceleri devam etti. Zaten arkadaş kalarak iyi bir şekilde ayrıldıklarını da söylemişlerdi.

Takip edenler biliyordur, Kubilay Aka son olarak geçtiğimiz sezonda Dokuz Oğuz dizisinde rol aldı. Meğer ünlü oyuncunun yeni aşkı da aynı dizide rol alan bir isimmiş.

Yüzbaşı Batur Karanlık olarak ilk kez askeri bir dizide izledik kendisini.

Atatürk filminde Makbule Atadan olarak izlediğimiz Sahra Şaş, Dokuz Oğuz dizisinde Umay Çolpan karakterine hayat veriyordu.

Kubilay Aka ile tanışıklıkları da bu dizi setinde başlıyor zaten.

İddialara göre ikinin arkadaşlıkları aşka dönüşmüş ve yepyeni bir aşka adım atmışlar birlikte!

Sahra Şaş’ı Dokuz Oğuz’dan sonra Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinde birkaç bölüm boyunca “Azra Melek” karakteri ile izlemiştik.

Ünlü oyuncu sosyal medyayı da epey aktif kullanan isimlerden.

Henüz böyle bir durum olduğuna dair bir doğrulama gelmedi ikiliden. Siz yakıştırdınız mı bu çifti?

Gelin yorumlarda buluşalım! 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x